- Artikelbeschrijving
-
Glas schilderij portret met slang
Van het Kare Design Snake Girl schilderij kun je je ogen niet afhouden. Er zit een spanning in het glas schilderij die ieders aandacht vangt; maar ook de haarscherpe fotoprint achter glas maakt het portret heel bijzonder! Met een formaat van 80 bij 120 centimeter is het glas schilderij een echte blikvanger in je interieur.
Makkelijk ophangsysteem
Combineer het Kare Design Snake Girl schilderij met het zwart-wit Kare Design Fearless portret voor een mooi geheel in de woonkamer! Of hang je het glas schilderij met de prachtige dame en slang liever in de slaapkamer? Met behulp van het praktische ophangsysteem geef je het glas schilderij zó een plekje aan de muur.
- Waar te bekijken?
-
Helaas is dit artikel momenteel niet aanwezig in onze winkel. Soms is het mogelijk om artikelen op zicht te bestellen - stuur een e-mail naar [email protected] of bel 088-0222777 om te informeren naar de mogelijkheden.
- Bezorging en retour
Wij zullen uw order zo snel mogelijk bezorgen. De levertijd staat bij het product aangegeven. Zodra uw bestelling klaarstaat voor verzending nemen wij telefonisch contact met u op om een afspraak te maken voor levering. Bestellingen boven €50 worden gratis geleverd. We maken gebruik van betrouwbare transporteurs om uw aankopen snel en zorgvuldig te kunnen leveren. Voor uitgebreidere informatie kunt u op onze service pagina kijken.
- Betaalmogelijkheden
Bij ons kunt u veilig en eenvoudig betalen via verschillende betaalmethodes, zoals iDEAL, Creditcard, Mistercash of vooruitbetaling per bank. Het is ook mogelijk om bij de aflevering te betalen, zowel per pin als contant. Voor uitgebreidere informatie kunt u op onze service pagina kijken.